روانشناسی

اجرای موسیقی در 60 نقطه شهر مشهد به مناسبت روز طبیعت

معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: یکی از اقدامات سازمان فرهنگی که به صورت ویژه برای روز طبیعت انجام می دهد، هماهنگی اکیپ هایی شامل گروه سرود و اجرای موسیقی است که روز طبیعت در 60 نقطه از شهر انجام می دهیم.

31 اردیبهشت 1399

خبرنگاران بیماران خاص در اولویت ویروس کرونا

بروجرد - خبرنگاران - بیماران خاص روزهای پر استرسی را سپری می کنند و با مرور اخبار مرتبط با افرادیکه بر اثر کرونا جان خود را از دست داده اند به این نتیجه می رسند که آنها در اولویت ابتلای به این ویروس قرار دارند.

8 اردیبهشت 1399

سه گانه کرونا، آنفولانزا و ورزش

یکی از اساتید دانشگاه ایلینوی آمریکا، نکات مهمی را در مورد رابطه میزان ورزش و افزایش سطح ایمنی بدن و مسائل مربوط به ویروس های کرونا و آنفولانزا در این خصوص، بیان نمود.

3 اردیبهشت 1399

شفر:فدراسیون فقط به فکر موفقیت تیم ملی نباشد، این برنامه ریزی آماتور است

سرمربی استقلال از برگزاری بازی تیمش مقابل نفت تهران در تاریخ نهم فروردین انتقاد کرد.

15 بهمن 1398

عکس: تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه (95)

ایده یاب: خلاقیت و ابتکار در طرح های تبلیغاتی یکی از امتیازات یک محصول نسبت به رقباست. در اینجا گزیده ای از خلاقیت های گرافیکی در تبلیغات را برای شما گردآوری نموده ایم.

25 آذر 1398

کارهایی که نباید قبل از خواب انجام دهید

مسئله ای که خیلی از ما داریم این است که شب ها به موقع می خوابیم تا 8 ساعت خواب مورد احتیاج روزانه خود را تامین کنیم اما با این وجود باز هم صبح ها خسته و بی حال هستیم. درست است که مقدار خواب تان کافی است اما کیفیت خواب چندان خوبی ندارید و علت آن هم عادت های...

16 آذر 1398