ملی پوشان کاراته در تدارک بازگشت به ایران، 19 اسفند ماه جلسه سرنوشت ساز WKF

به گزارش انجمن وردپرس، با تعویق مسابقات کاراته وان مراکش، مسئولان فدراسیون کاراته در تدارک تهیه بلیت برای بازگشت ملی پوشان به کشور هستند.

ملی پوشان کاراته در تدارک بازگشت به ایران، 19 اسفند ماه جلسه سرنوشت ساز WKF

به گزارش خبرنگار ورزشی انجمن وردپرس، در حالی که قرار بود چهارمین مرحله رقابت لیگ برتر کاراته وان مراکش در سال 2020 از 23 تا 25 اسفندماه در رباط مراکش برگزار گردد، شب گذشته (آدینه) فدراسیون جهانی کاراته به دلیل شیوع ویروس کرونا رسما این رقابت ها را لغو کرد.

این در حالی است که ملی پوشان کاراته ایران جهت حضور در این مسابقات بعد از کاراته وان اتریش به آلمان سفر کردند تا پس از اردویی یک هفته ای در شهر فرانکفورت، مستقیما به مراکش سفر نمایند، اما در حال حاضر و با این اتفاق، فدراسیون کاراته در تدارک تهیه بلیت برای بازگشت ملی پوشان کاراته است. اتفاقی که با توجه به لغو بسیاری از پروازها تبدیل به دردسر عظیم فدراسیون کاراته شده است و حتی محتمل است که باعث گردد ملی پوشان چند روزی را در فرانکفورت در انتظار تهیه بلیت بمانند.

بعد از تعویق مسابقات مراکش، قرار است فدراسیون جهانی کاراته روز دوشنبه 19 اسفند ماه در جلسه ای در مورد زمان و مکان جدید مرحله چهارم رقابت های لیگ برتر کاراته وان و تعویق مسابقات قهرمانی اروپا و رقابت های کسب سهمیه المپیک پاریس تصمیم گیری کند.

پیش از این قرار بود مسابقات کاراته قهرمانی اروپا در تاریخ 7 تا 10 فروردین ماه سال 99 در آذربایجان و رقابت های کسب سهمیه المپیک از 19 تا 21 اردیبهشت 99 در فرانسه برگزار گردد، اما به نظر می رسد این مسابقات نیز قربانی شیوع ویروس کرونا در سرتاسر جهان خواهند شد و به تعویق خواهند افتاد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ملی پوشان کاراته در تدارک بازگشت به ایران، 19 اسفند ماه جلسه سرنوشت ساز WKF" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوشان کاراته در تدارک بازگشت به ایران، 19 اسفند ماه جلسه سرنوشت ساز WKF"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید