رمضانی: کشورمان از لحاظ امنیتی شرایط خوبی دارد

به گزارش انجمن وردپرس، سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران گفت: خوشبختانه کشورمان از لحاظ امنیتی شرایط خوبی دارد و رای AFC دور از واقعیت است.

رمضانی: کشورمان از لحاظ امنیتی شرایط خوبی دارد

به گزارش ، سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در گفت وگو با سایت رسمی این باشگاه، در خصوص بحث کناره گیری تیم های ایرانی از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، گفت: این یک ظلم آشکار هست که در حال شکل گیری است. خوشبختانه به لحاظ امنیتی کشور ما شرایط خوبی دارد و بحث های در این حوزه به دور از واقع است. بازی کردن در کشور ثالث علاوه بر هزینه های مربوطه، تیم ها را در برنامه ریزی زمانی هم دچار مشکل می کند. از همه مهم تر یک ظلم بزرگ به هواداران ایرانی به خصوص هواداران پرشور استقلال هم محسوب می شود.

او افزود: همه فوتبالیست های ایرانی دوست دارند برای کشورشان در رقابت های بین المللی افتخارآفرینی کنند، ولی در این حوزه مجموعه بازیکنان و کادرفنی استقلال، تابع تصمیمات کلان هستیم. البته ما امیدواریم با رایزنی های صورت گرفته این موضوع حل شود و بتوانیم در ایران میزبان رقبای آسیایی باشیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پایان با اشاره به شرایط نامشخص برنامه های تیم های ایرانی در شرایط فعلی گفت: مشکل اصلی تیم های ایران به خصوص استقلال، شرایط نامشخص آن هاست. ما نمی دانیم کی بازی داریم تا بر اساس آن برنامه ریزی برای سفر ها و تمرینات داشته باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "رمضانی: کشورمان از لحاظ امنیتی شرایط خوبی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمضانی: کشورمان از لحاظ امنیتی شرایط خوبی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید