اتمام طرح کاشت هزار اصله در خیابان ولیعصر تا انتهای امسال

به گزارش انجمن وردپرس، عطایی گفت: در کوشش هستیم طرح کاشت هزار اصله درخت چنار در خیابان ولیعصر را تا خاتمه امسال به خاتمه برسانیم.

اتمام طرح کاشت هزار اصله در خیابان ولیعصر تا انتهای امسال

اصغر عطایی مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار ، درباره عملکرد شهرداری تهران در کاشت هزار اصله درخت چنار در خیابان ولیعصر گفت: یکی از مشکلاتی که این طرح برای شهروندان ایجاد کرد حفر گودال برای کاشت درختان است که موجب شد حجم زیادی از خاک در معابر و خیابان ولیعصر دپو گردد.

مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران اضافه کرد: به طور حتم در اجرای این طرح مدیریت شهری می توانست بهتر عمل کند، اما باید گفت که این طرح یکی از اولویت های مدیریت شهری است که باید تا نوروز به سرانجام برسد.

عطایی ادامه داد: با توجه به این نکته که درختان چنار مورد نظر برای کاشت در خیابان ولیعصر شرایط ویژه ای مانند بن 50 سانتی متری و سن بالای 10 سال دارند، انتقال و کاشت آن ها شرایط ویژه ای دارد و نمی توان آن را در هر ساعتی از روز به خیابان ولیعصر جهت کاشت انتقال داد.

پشت پرده خبر قطع درختان محدوده طرح زیر گذر گیشا

او در واکنش به این موضوع که خاک دپو شده در معابر خیابان ولیعصر نارضایتی شهروندان را رقم زده است گفت: به طور حتم بهتر بود هم زمان با انتقال درخت های چنار به همان اندازه نیز گودال حفر می شد تا به این اندازه شاهد حجم خاک در معابر نباشیم.

مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران تاکید نمود: با توجه به گرم شدن هوا زمان برای کاشت درختان محدود است و مدیریت شهری هرچه سریعتر باید عملیات کاشت درختان را به سرانجام برساند.

عطایی با تاکید بر این نکته که کاشت هزار اصله درخت چنار در خیابان ولیعصر کار دشواری است، خاطرنشان کرد: به طور حتم با آقای مختاری (مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران) صحبت خواهم کرد تا در صورت امکان هرچه سریعتر عملیات کاشت درختان چنار خیابان ولیعصر به سرانجام برسد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اتمام طرح کاشت هزار اصله در خیابان ولیعصر تا انتهای امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتمام طرح کاشت هزار اصله در خیابان ولیعصر تا انتهای امسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید