یک تیم ملی در پرسپولیس داریم، چمن تمرین حالمان را خراب کرد

به گزارش انجمن وردپرس، حمید مطهری درباره شرایط پرسپولیس قبل از دربی پنجشنبه پایتخت مقابل استقلال تهران گفت: با وجود آنکه زمین چمن مناسب نداشتیم و شرایط آب و هوایی سبب شد تمریناتی را در سالن انجام دهیم پیروزی های خوبی کسب کردیم.

یک تیم ملی در پرسپولیس داریم، چمن تمرین حالمان را خراب کرد

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیش بینی خود از نتیجه دربی پایتخت گفت: هر تیمی تمرکز خوبی در طول مسابقه داشته باشد پیروز خواهد شد. فکر می کنم بازی خوبی انجام گردد و طرفداران از آن لذت ببرند.

وی با گلایه از چمن زمین تمرین سرخپوشان پایتخت گفت: وقتی با آقای پورمحمدی به مجموعه ورزشی تمرینی پرسپولیس رفتیم حالمان خراب شد. کیفیت زمین چمن اصلاً خوب نیست، کارهای تاکتیکی ما هم روی زمین است پس باید شرایط برای تمرین خوب را داشته باشیم متأسفانه به زیرساخت ها اهمیت نمی دهیم، مدیران فوتبالی ما امنیت شغلی ندارند و ویترین آنها به نتایجی که می گیرند ربط دارد.

مطهری درباره غیبت شیخ دیاباته مهاجم استقلال در ملاقات دربی به دلیل مصدومیت تاکید نمود: او بازیکن خیلی خوبی است و توانایی های زیادی دارد، شخصاً دوست دارم استقلال با تمام قوا و با حضور او بازی کند. با این حال من هم در رسانه ها شنیده ام غایب خواهد بود.

مطهری درباره بازی فیزیکی و خشن شجاع خلیل زاده که منجر به محرومیت او به دلیل دریافت 4 کارت زرد در طول فصل جاری از بازی با استقلال شد، گفت: او بازیکن توانمندی است و سبک فوتبالی اش به این شکل است. قبل از بازی با صنعت نفت آبادان به او گفتیم مواظب باش ولی شجاع جزو بازیکنانی است که با تمام وجودش و با همین مدل بازی می نماید.

وی درباره حضور حسین کنعانی زادگان به عنوان جانشین خلیل زاده در قلب خط دفاعی پرسپولیس برای ملاقات با استقلال یادآور شد: 4 مدافع وسط خیلی خوب داریم، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، حسین کنعانی زادگان و احسان حسینی. بازیکنان فوق العاده ای در تمام پست ها داریم و باید بگویم یک تیم ملی را در اختیار داریم.

مطهری تاکید نمود: یکی از دلایلی که در نیم فصل تصمیم گرفتیم به پرسپولیس بیاییم داشتن چنین بازیکنان تاکتیک پذیر بود و سپس طرفدارانی که می دانستیم ما را حمایت می نمایند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره قضاوت بیژن حیدری برای بازی پرسپولیس و استقلال تهران یادآور شد: جامعه داوری واقعاً زحمت می کشد و باید قدر زحمات آنها را بدانیم. تنها نکته ای که دوست دارم بگویم روی شناختم از علیرضا فغانی است که همه می بینیم چقدر پیشرفت کرد. او داوری بود که شجاعت داشت. از داوران فوتبال باشگاهی می خواهم تحت تأثیر طرفدار سوت نزنند و شجاعت کافی را داشته باشند.

او درباره حواشی به وجودآمده راجع به مطالبات فصل گذشته پرسپولیس ادامه داد: بیان چنین موضوعی در آستانه بازی حساس با استقلال کار درستی نبود. من در جریان جزئیات قراردادهای فصل گذشته نیستم اما می دانم بین 10 الی 30 درصد طلب دارند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "یک تیم ملی در پرسپولیس داریم، چمن تمرین حالمان را خراب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک تیم ملی در پرسپولیس داریم، چمن تمرین حالمان را خراب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید