گل محمدی: زمین استادیوم شهر قدس زمین کشاورزی است تا فوتبال، اگر بازی بدون گل مساوی نمی شد جای تعجب داشت!

یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو به شدت از کیفیت زمین چمن استادیوم شهدای شهر قدس انتقاد کرد.

گل محمدی: زمین استادیوم شهر قدس زمین کشاورزی است تا فوتبال، اگر بازی بدون گل مساوی نمی شد جای تعجب داشت!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال شهر خودرو مقابل سایپا گفت: در این زمین (زمین استادیوم شهدای شهر قدس) واقعاً نمی شد کار کرد. این زمین، زمینی برای مسابقه نیست. احساس می کردیم به زمین کشاورزی آمده ایم! نمی دانم روی چه حسابی در این زمین بازی باید انجام می شد. دیروز در لیگ یک زیر باران در اینجا یک بازی برگزار شده بود. این زمین همین طوری کیفیتی نداشت، چه برسد که روز قبل هم بازی صورت گرفته باشد. با این اوصاف جای صحبتی برای مسائل فنی وجود ندارد.

وی ادامه داد: سایپا یکی دو موقعیت داشت و ما هم یکی دو موقعیت گلزنی داشتیم. اگر این بازی غیر از صفر - صفر تمام می شد، جای سؤال داشت. از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال می خواهیم که برای بازی ها ارزش و اهمیت بیشتری قائل شوند و توجه بیشتری به محل برگزاری بازی ها داشته باشند. با این زمین فوتبال، هیچ وقت فوتبال ما پیشرفت نمی نماید، بلکه پسرفت هم می نماید. من امروز هیچ چیزی از بحث های فنی این بازی نمی توانم بگیرم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو خاطر نشان کرد: باید از طرفداران مان تشکر کنم که از راه دور آمدند و ما را تشویق کردند. خیلی دوست داشتیم که در این بازی در حضور طرفداران مان پیروز باشیم، ولی شکل کار طوری بود که حتی امکان تمرین در این زمین وجود نداشت چه برسد که یک بازی حساس و رسمی در این زمین انجام دهیم. به نظر من این مسابقه هیچ کیفیتی نداشت و درباره آن صحبت نکنیم، بهتر است.

گل محمدی درباره اعتراض های کادرفنی هر دو تیم به داوری و موقعیت گلی که تیمش در دقایق آخر از دست داد، توضیح داد: در یک زمان خوب می توانستیم به گل برسیم و حیف شد که به این هدف نرسیدیم. فکر می کنم ضربه حسین مرادمند بود که گل نشد و می توانستیم سه امتیاز را بگیریم، ولی در هر صورت نمی توانم از او ایراد بگیرم. مرادمند کوشش زیادی داشت که در این بازی گل بزند، ولی همین که توانستیم در این زمین موقعیت گل به دست بیاوریم، ارزشمند بود. درباره داوری هم فکر می کنم در نیمه اول در برخی از صحنه ها بازی از دستش خارج شده بود و بچه های ما را با سوت هایش عصبی نموده بود، ولی در مجموع از تیم داوری به خاطر زحمتش تشکر می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گل محمدی: زمین استادیوم شهر قدس زمین کشاورزی است تا فوتبال، اگر بازی بدون گل مساوی نمی شد جای تعجب داشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: زمین استادیوم شهر قدس زمین کشاورزی است تا فوتبال، اگر بازی بدون گل مساوی نمی شد جای تعجب داشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید