پیروانی: فاجعه، قرارداد مدیر سپاهان با ویلموتس است نه اتفاقات اصفهان، سال جاری خیلی از تیم ها علیه ما شده اند

به گزارش انجمن وردپرس، افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس به اظهارات سرمربی سپاهان در انتها بازی یکشنبه شب دو تیم واکنش تندی نشان داد.

پیروانی: فاجعه، قرارداد مدیر سپاهان با ویلموتس است نه اتفاقات اصفهان، سال جاری خیلی از تیم ها علیه ما شده اند

به گزارش انجمن وردپرس، افشین پیروانی در خصوص حاشیه های ملاقات سپاهان - پرسپولیس گفت: آقای فتاحی مدیر تیم سپاهان اولین نفری بود که به سمت داور دوید و به نظرم درگیری ها نیز از همان جا شروع شد.

وی در خصوص اتفاقات پیش از بازی و جلسه هماهنگی این مسابقه توضیح داد: اینکه من دیر به جلسه هماهنگی رفتم به این خاطر بود که پروازمان با تأخیر به اصفهان رسید، اما اینکه می گویند ما چیزی ندیدیم پس این فیلم ها از کجا آمده است؟! جایی که من در هتل از طرفداران تشکر کردم مربوط به ساعت سه بعدازظهر است، اما در ساعت 17:30 همانطور که راننده اتوبوس ما گفت 40 دقیقه در ترافیک بودیم. به نظرم این بحث ها بچگانه است. ما در زمین فوتبال خوبی بازی کردیم.

مدیر تیم پرسپولیس با بیان اینکه طرفداران این تیم مقابل هتل پرسپولیسی ها بودند، اما طرفداران سپاهان در آن سوی خیابان حاشیه سازی می کردند، گفت: خیلی اتفاق خاصی در خاتمه بازی رخ نداد. مقداری تنش بود اما درگیری پیش نیامد. بازی از لحاظ فنی خوب و البته حق ما برد بود. اینکه می گویند ما نمی خواستیم بازی کنیم درست نیست. مگر ما دوست داشتیم به قرنطینه برویم؟ دقیقاً شبی که سپاهان در جام حذفی بازی داشت به آنها اعلام شد که بازی دو روز به تعویق افتاده است، همان روز هم ما با الریان بازی داشتیم و به ما اعلام کردند بازی عقب افتاده است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: اصلاً این بحث نبود که ما نخواهیم بازی کنیم. مطمئناً سال جاری همه یا خیلی از تیم ها علیه ما شده اند. ما چهار سال قهرمان شدیم، ولی نه هواداری جلوی هتل فرستادیم و نه تصادف ساختگی ایجاد کردیم. ما چه ترسی از شما (سپاهان) داریم؟! اگر ترسی بوده مربوط به سال گذشته است! سال جاری سپاهان تیم خوبی دارد و ان شاءالله مرد و مردانه جلو برویم.

پیروانی با بیان اینکه فرد حاضر در صحنه های درگیری که ماسک باشگاه پرسپولیس را زده است، هیچ سمتی در این باشگاه ندارد، گفت: ناظران بازی به همین دلیل و حضور افراد غیرمرتبط یک دقیقه بازی را با تأخیر شروع کردند و در خاتمه بازی هم هیچ درگیری نبود. اگر به دنبال درگیری فیزیکی هستیم، این درگیری ها سال گذشته در فرودگاه رخ داد!

وی درباره صحبت های محرم نویدکیا که گفته بود از روی نیمکت پرسپولیس به بازیکنان دستور داده می شد خود را روی زمین بیندازند، گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و اگر در سال های گذشته جام گرفتیم به لطف کادر فنی، بازیکنان و طرفداران بوده است. اگر جام گرفتیم، نه کسی را زدیم، نه در رختکن ماندیم و نه چیز دیگری. اولاً نویدکیا گفته است در درگیری ها نبودم، اما در فیلم ها کنار من دیده می گردد. درباره افتادن بازیکنان روی زمین هم بگویم سیامک نعمتی آسیب دیده بود و مربی ما گفت اگر نمی توانی به زمین بیفت. اینطور نیست که بگویند فاجعه شده است. ما هم وجدان داریم و برای فوتبال بازی کردن آمده بودیم.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: این فاجعه نیست، فاجعه چشم سرباز احمدی است که در اصفهان نابینا شد و دیگر نمی تواند فوتبال ببیند. فاجعه سال گذشته بود که تیم شما (سپاهان) در رختکن ماند. فاجعه قراردادی است که مدیر باشگاه شما با ویلموتس بسته است و امشب ترسید روی خط بیاید. کسی که مسئول فدراسیون فوتبال بود. این پول ها حق مردم و حق باشگاه پرسپولیس است، حق تبلیغات محیطی ماست که باید به ویلموتس بدهند. اینها حق ماست، اما الان شما برای ما کری می خوانید. ما در شهر خودتان باید شما را می بردیم و اگر کمی مثل شما شانس می آوردیم، برنده بودیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیروانی: فاجعه، قرارداد مدیر سپاهان با ویلموتس است نه اتفاقات اصفهان، سال جاری خیلی از تیم ها علیه ما شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: فاجعه، قرارداد مدیر سپاهان با ویلموتس است نه اتفاقات اصفهان، سال جاری خیلی از تیم ها علیه ما شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید