وای فای پرسرعت فیس بوک به پورتوریکو رسید

به گزارش انجمن وردپرس، فناوری وای فای پرسرعت فیس بوک خاتمه به کشور پورتوریکو رسید تا مردم در این کشور به اینترنت با کیفیت بالا دسترسی داشته باشند.

وای فای پرسرعت فیس بوک به پورتوریکو رسید

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی انجمن وردپرس به نقل از انگجت، ارائه خدمات وای فای پرسرعت فیس بوک در پورتوریکو با همکاری شرکت اینترنتی آئرونت اجرا شده است.

ارائه آزمایشی این خدمات از 6 ماه قبل شروع شده بود تا بعضی کاربران با صرف هزینه پایین با اینترنت با کیفیت مناسب دسترسی یابند. قرار است به تدریج نقاط مختلفی در این کشور از این خدمات استفاده نمایند.

با توجه به قدیمی بودن زیرساخت های مخابراتی پورتوریکو، راه اندازی خدمات پرسرعت وای فای در پورتوریکو ایده ای مناسب تلقی می گردد. خدمات مذکور به وسیله امواج 60 گیگاهرتزی در دسترس قرار می گیرد و شبکه ای از دکل های کوتاه به همین دلیل در نقاط مختلف پورتوریکو به کار گرفته شده است.

فیس بوک برنامه ریزی برای ارائه این خدمات را از سال 2016 شروع نموده بود و سال گذشته از این طریق خدمات نسل پنجم خانگی را به طور آزمایشی در آلامدای کالیفرنیا نیز ارائه کرد. بدین منظور فیس بوک از همکاری کوالکوم نیز برخوردار بوده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "وای فای پرسرعت فیس بوک به پورتوریکو رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وای فای پرسرعت فیس بوک به پورتوریکو رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید