جام حذفی؛ پیروزی سخت و شیرین استقلال مقابل فجر سپاسی

استقلال تا دقیقه 112 بازی مقابل فجر سپاسی هر چه زد به در بسته خورد اما در آخرین دقایق خاتمه وقت دوم اضافه توانست سه گل به ثمر برساند.

جام حذفی؛ پیروزی سخت و شیرین استقلال مقابل فجر سپاسی

استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به سد محکم فجر سپاسی برخورد. شیرازی ها آمده بودند تا پنجشنبه 25 مهر را به یک روز فراموش نشدنی برای خودشان تبدیل نمایند. آنها در نیمه اول مقابل آبی های پایتخت خوش درخشیدند اما از نیمه دوم این استقلال بود که نبض بازی را به دست گرفت.

بد شانسی استقلال در این نیمه تمامی نداشت. بازیکنان استقلال مدام موقعیت های گل ساز را خراب می کردند و آنجا نیز که این موقعیت ها قرار بود به ثمر بنشیند سدی به نام دروازه بان فجر مقابل آنها می ایستاد حتی وقتی این سد نیز فرو می ریخت، تیر دروازه به خصم استقلال تبدیل شده بود.

شاگردان استراماچونی که بعد از تساوی در 90 دقیقه و تکرار آن در وقت اضافه اول دچار اضطراب شده بودند بار دیگر با درخشش کاپیتان خود ووریا غفوری به آرامش رسیدند. ووریا دیر اما به هر حال چراغ اول را روشن کرد. ضربه کاشته وی در دقیقه 112 شادی را به ارودی استقلالی ها آورد و پس از آن سجاد آقایی در دقیقه 118 و شجاعیان در دقیقه 120 دو گل دیگر استقلال را به ثمر رساندند.

این یکی از عجیب ترین بردهای استقلال بود که رقم خورد.

منبع: همشهری آنلاین

به "جام حذفی؛ پیروزی سخت و شیرین استقلال مقابل فجر سپاسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام حذفی؛ پیروزی سخت و شیرین استقلال مقابل فجر سپاسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید