اجرای موسیقی در 60 نقطه شهر مشهد به مناسبت روز طبیعت

به گزارش انجمن وردپرس، معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: یکی از اقدامات سازمان فرهنگی که به صورت ویژه برای روز طبیعت انجام می دهد، هماهنگی اکیپ هایی شامل گروه سرود و اجرای موسیقی است که روز طبیعت در 60 نقطه از شهر انجام می دهیم.

اجرای موسیقی در 60 نقطه شهر مشهد به مناسبت روز طبیعت

به گزارش انجمن وردپرس آنلاین، صدرا یوسفی در گفت وگو با ایسنا، در مورد برنامه سازمان فرهنگی شهرداری برای روز طبیعت، اظهار کرد: شهرداری در حال اجرا اقدامات گسترده ای در بخش های مختلفی از جمله خدمات شهری، آتش نشانی و غیره بوده و ما در سازمان فرهنگی نیز کارهای مختلفی انجام دادیم، حوزه های اجتماعی ما نیز اتفاقات و رویدادهای مختلفی را رقم زده است.

  • ضرورت موسیقی درمانی در شرایط شیوع کرونا

وی با بیان این که یکی از اقدامات سازمان فرهنگی که به صورت ویژه برای روز طبیعت انجام می دهد، هماهنگی اکیپ هایی شامل گروه سرود و اجرای موسیقی است، عنوان نمود: ما قصد داریم که همراه با آتش نشانی به محلات برویم و ضمن اینکه از مردم می خواهیم در خانه های خود بمانند، در مراکز محله برای آنها اجرای موسیقی و سرود داشته باشیم.

ویژه برنامه نوروز را با من بخوان ساعت 9 صبح چهارشنبه 13 فروردین در 60 نقطه از مناطق پرتراکم مشهد شروع شد.

یوسفی بیان نمود: این کار ما با تاکید بر این است که مردم این اجرا را از پنجره های خانه خود ببینند، حال خوشی داشته باشند و لحظه ای از استرس و فشار قرنطینه و بیماری کرونا رها شوند. ما برنامه ریزی کردیم که فردا این کار را در 60 نقطه از شهر انجام دهیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "اجرای موسیقی در 60 نقطه شهر مشهد به مناسبت روز طبیعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای موسیقی در 60 نقطه شهر مشهد به مناسبت روز طبیعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید