نوازی: نمی دانیم استراماچونی دروغ می گوید یا مسئولان استقلال، باید از خارج از کشور مدیر بیاوریم!

به گزارش انجمن وردپرس، محمد نوازی، پیشکسوت تیم استقلال گفت: متأُسفانه با استقلال بازی می نمایند و معین نیست که استراماچونی دروغ می گوید یا مسئولان باشگاه.

نوازی: نمی دانیم استراماچونی دروغ می گوید یا مسئولان استقلال، باید از خارج از کشور مدیر بیاوریم!

محمد نوازی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی انجمن وردپرس، درباره شرایط این روزهای استقلال و عدم معین شدن تکلیف آندره آ استراماچونی گفت: ما هم مثل طرفداران بلاتکلیف هستیم و از هیچ چیز خبر نداریم. سیستم مدیریتی استقلال معضلی برای طرفداران شده و هر کسی می آید، فقط وعده وعید می دهد و هیچ اتفاقی نمی افتد. روز به روز به مسائل استقلال اضافه می گردد. متأسفانه کسی پاسخگو نیست و خبری به مردم نمی دهند تا همه در جریان قرار بگیرند.

قرار بود شب گذشته نتیجه مذاکرات با استراماچونی معین گردد. وی با بیان این جمله توضیح داد: متأسفم که با اسم استقلال و بزرگی آن بازی می نمایند و هیچ تصمیمی گرفته نمی گردد. متوجه نشدیم استراماچونی دروغ می گوید یا مسئولان استقلال. هر لحظه که می گذرد، به ضرر استقلال است. در این شرایط، می ترسم استراماچونی برگردد و نتواند استقلال را جمع و جور کند. امیدواریم او برگردد، چون خواسته مردم است. استقلال با استراماچونی نتیجه گرفت و مردم خوشحال شده و طرفداران واقعا او را دوست دارند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: متأسفانه هیئت مدیره استقلال برای خودش تصمیم می گیرد و آدم های خودشان را می آورند. هیچ اتفاق خوشایندی در استقلال نمی افتد. اگر واقعا نمی توانند مدیریت نمایند، زودتر آن را به بخش خصوصی و مردم واگذار نمایند تا خیال همه راحت گردد. چرا استقلال و پرسپولیس چند سال است که درگیر مسائل مدیریتی هستند؟ استقلال در سال های اخیر از مدیریت ضربه خورده است. در این مدت یک حرف یا نتیجه خوب از استقلال نشنیده و ندیده و تنها وعده وعید شنیده ایم. برای مدیران استقلال متأسفم که این همه هزینه می نمایند، اما هیچ اتفاقی نمی افتد. اگر جای تیم های اروپایی بوده و چند رشته ورزشی نیز زیر نظر باشگاه بودند، چطور می خواستند مدیریت نمایند؟

نوازی ادامه داد: با این شرایط به جایی می رسیم که باید مدیر از خارج از کشور بیاوریم تا برای استقلال تصمیم بگیرد. این شرایط برای استقلال زشت است. یکسری از دوستان می خواهند وارد تیم شده و بزرگی نمایند و نظر بدهند. متأسفانه هر کسی از راه می رسد، به استقلال ضربه و حرفی می زند که مردم ناراحت می شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نوازی: نمی دانیم استراماچونی دروغ می گوید یا مسئولان استقلال، باید از خارج از کشور مدیر بیاوریم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوازی: نمی دانیم استراماچونی دروغ می گوید یا مسئولان استقلال، باید از خارج از کشور مدیر بیاوریم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید