زیکو: نیمار باید مثل رونالدو و مسی حرفه ای باشد

به گزارش انجمن وردپرس، اسطوره فوتبال برزیل باوجود اینکه به بازی نیمار علاقه دارد با این حال به انتقاد از این بازیکن پرداخت.

زیکو: نیمار باید مثل رونالدو و مسی حرفه ای باشد

به گزارش انجمن وردپرس و به نقل از اسپورت 24، نیمار بهترین و سرشناس ترین بازیکن حال حاضر فوتبال برزیل است که گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان هم به شمار می آید اما رفتارهایی که نیمار از خود نشان می دهد باعث شده تا همواره انتقادهایی از او وجود داشته باشد.

این بار نوبت به زیکو اسطوره فوتبال برزیل رسید که از نیمار انتقاد کند.

زیکو گفت: بدون شک من نیمار را دوست دارم و به سبک بازی او هم علاقه دارم. با این حال انتقادی که از او دارم این است که باید حرفه ای تر برخورد کند. او باید مثل مسی و کریستیانو رونالدو نگاهی حرفه ای داشته باشد.

او ادامه داد: من با نیمار صحبت کردم و از او خواستم که رفتارش را تغییر دهد. زندگی مسی و رونالدو فوتبالی است و تنها روی این ورزش تمرکز دارند و همین باعث شده است که تا این اندازه پیروز شوند اما متاسفانه موضوعات و مسائل غیر فوتبالی ذهن نیمار را به خود مشغول کرده است و طبیعی است که این روی فوتبالش تاثیر گذارد.

نیمار سومین فصل حضورش در پاری سن ژرمن را تجربه می کند که البته بهترین فصل او هم بوده است و تا الان عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است. البته خبرهایی درباره جدایی او از تیم پاریسی در تابستان و بازگشت به آبی اناری ها به گوش می رسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "زیکو: نیمار باید مثل رونالدو و مسی حرفه ای باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیکو: نیمار باید مثل رونالدو و مسی حرفه ای باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید