دیدار شهرخودرو و السیلیه به وقت اضافه کشید

به گزارش انجمن وردپرس، دیدار تیم های شهر خودرو ایران و السیلیه قطر در 90 دقیقه با تساوی بدون گل به انتها رسید.

دیدار شهرخودرو و السیلیه به وقت اضافه کشید

به گزارش انجمن وردپرس، در جریان مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، تیم فوتبال شهر خودرو ایران از ساعت 18:40 در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه میهمان السیلیه قطر بود که این دیدار در پایان 90 دقیقه با تساوی بدون گل تمام شد.

نیمه نخست:

در دقایق نخست این دیدار، شهر خودرو بازی را هجومی شروع کرد و حتی در دقیقه 3 موقعیت خوبی نصیب محمدرضا خلعتبری شد اما شوت این بازیکن راهی به دروازه پیدا نکرد.

در ادامه، بازی فرایند متعادلی پیدا کرد به طوری که دو تیم بازی محتاطانه را در دستور کار خود قرار دادند. با این حال در یکی دو فرصت آبی پوشان السیلیه این فرصت را داشتند که به گل برسند.

در دقیقه 32 مصطفی محمد یک فرصت خوب شوت زنی به دست آورد اما توپ او از بالا دروازه به به اوت رفت.

در ادامه و در دقیقه 37 کریم انصاری فرد فرصت بسیار خوبی به دست آورد تا دروازه شهر خودرو را باز کند اما شوت پای راست او هم راهی اوت شد.

در دقیقه 39 این دیدار، قرمزپوشان شهر خودرو صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و ارسال حسن جعفری فرصت خوبی برای مرادمند ایجاد کرد اما با دخالت مدافعان السیلیه این موقعیت از دست رفت.

در دقیقه 43 این دیدار، قاسمی نژاد از پشت محوطه جریمه تیم قطری، دروازه را هدف قرار داد که با عکس العمل دروازه بان حریف توپ به کرنر رفت.

نیمه دوم:

در نیمه دوم این دیدار آبی پوشان السیلیه شروع بهتری داشتند و از همان دقایق ابتدایی فشار را روی دروازه شهر خودرو بیشتر کردند.

در دقیقه 55 این دیدار کریم انصاری فرد پشت محوطه جریمه شهر خودرو صاحب توپ شد و با یک شوت پای راست دروازه را هدف قرار داد اما ضربه او پس از برخورد به تیر افقی دروازه به اوت رفت.

در دقیقه 69 شوت سرلک با اشتباه دروازه بان قطری همراه بود اما توپ پس از برخورد به تیر افقی به اوت رفت.

در دقیقه 78 این دیدار باز هم آبی پوشان قطری فرصت خوبی برای باز کردن دروازه به دست آوردند اما این بار هم ضربه سر کریم انصاری فرد راهی به دروازه پیدا نکرد.

برای شهر خودرو در این دیدار مهدی رحمتی، محمدحسین مرادمند، علی نعمتی، محمدعلی فرامرزی، حسن جعفری، اکبر صادقی (فرشاد فرجی 63)، سعید صادقی، امین قاسمی نژاد، محمدرضا خلعتبری و حسین مهربان به میدان رفتند.

السیلیه نیز با ترکیب خلیفه ابوبکر، احمد منحالی، مصطفی محمد، مجدی عبدالله، مبارک بوصوفا، کریم انصاری فرد، مابوجی، ماهر یوسف، عادل بدر، محمد مدثر، ندیر بالحاج بازی کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دیدار شهرخودرو و السیلیه به وقت اضافه کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار شهرخودرو و السیلیه به وقت اضافه کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید