تصاویر ، عمه اون پس از 6 سال در ملأعام

به گزارش انجمن وردپرس، کیم کیونگ هویی از سال 2013 پس از آنکه کیم جونگ اون دستور اعدام جانگ سونگ تائک شوهرش را صادر کرد در ملأ عام ظاهر نشده بود.

تصاویر ، عمه اون پس از 6 سال در ملأعام

به گزارش انجمن وردپرس به نقل از فرارو، مطبوعات رسمی کره شمالی گزارش دادند کیم کیونگ هویی، عمه بانفوذ کیم جونگ اون رهبر کره شمالی، برای نخستین بار در چند سال گذشته، به مناسبت جشن هایی که در پیونگ یانگ برای سال نو چینی برگزار می گردد، در ملأ عام ظاهر شد.

کیم کیونگ هویی که دختر کیم ایل سونگ، پایه گذار جمهوری دموکراتیک خلق کره است، در نخستین سال های حکومت کیم جونگ اون در رأس این رژیم موروثی نقش مهمی ایفا نموده بود.

کیم کیونگ هویی از سال 2013 پس از آنکه کیم جونگ اون دستور اعدام جانگ سونگ تائک شوهرش را صادر کرد، در ملأعام ظاهر نشده بود.

شوهر عمه کیم جونگ اون زمانی نفر دوم کره شمالی بود اما به علت سوءظن رهبر این کشور در خصوص احتمال جاسوسی او، اعدام شد.

جانگ سونگ تائک در حالی که دومین شخصیت قدرتمند رژیم کره شمالی و راهنمای فرد شماره یک کره شمالی به شمار می رفت، به ناگهان به خیانت متهم و اعدام شد.

مطبوعات رسمی کره شمالی یکشنبه تصاویری منتشر کردند که کیم کیونگ هویی را نشسته کنار کیم جونگ اون در حال تماشای نمایشی به مناسبت سال نو قمری نشان می دهد.

کیم کیونگ هویی عمه مقتدر رهبر کره شمالی پس از شش سال در انظار عمومی ظاهر شد. او از زمانی که شوهرش به دست کیم جونگ اون اعدام شد، هرگز در انظار عمومی دیده نشده بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "تصاویر ، عمه اون پس از 6 سال در ملأعام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، عمه اون پس از 6 سال در ملأعام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید