بهره برداری از 1300 کلاس درس در خوزستان تا خاتمه سال

به گزارش انجمن وردپرس، خبرنگاران/خوزستان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان گفت: تا خاتمه سال بیش از هزار و 300 کلاس درس در استان به بهره برداری می رسد.

بهره برداری از 1300 کلاس درس در خوزستان تا خاتمه سال

علی قربانی در جلسه کارگروه ارتقابخشی به شاخص های آموزش و پرورش خوزستان که امروز (2 بهمن) در مجموعه فرهنگی فجر اهواز برگزار گردید، اظهار کرد: در استان خوزستان بیش از 6 هزار و 500 فضای آموزشی وجود دارد و بیش از یک میلیون و 100 دانش آموز در آن ها تحصیل می نمایند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با بیان اینکه استان در جلب مشارکت خیرین رتبه اول را دارد، اضافه کرد: اقدامات ارزشمندی در استان خوزستان انجام شده است و سال گذشته کلاس های کانکسی برچیده شدند و قرار است به مناطق عشایری ارسال شوند. تا خاتمه سال نیز بیش از هزار و 300 کلاس درس به بهره برداری می رسد. اما با وجود همه کوشش ها، همچنان مسائل استان بزرگ و پیچیده هستند.

به گزارش انجمن وردپرس، قربانی ادامه داد: مسائلی مانند توزیع نامناسب مدارس در شهرها و حومه، حاشیه نشینی در شهرهای بزرگ به ویژه در اهواز، نبود مراکز مناسب برای دانش آموزان استثنایی، تامین نبودن فضای مناسب برای دانش آموزان عشایری، احتیاج به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و استهلاک بالای تجهیزات با توجه به شرایط آب و هوایی استان و مسائل فرهنگی، از مسائل آموزشی استان خوزستان هستند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان در خاتمه گفت: یاری اصلی برای اجرای طرح ارتقابخشی شاخص های آموزش و پرورش خوزستان را روسای آموزش و پرورش مناطق خواهند کرد. امیدوارم این طرح که برای اولین بار در سطح کشور اجرا می گردد را به خاتمه برسانیم.

به گزارش انجمن وردپرس، در این جلسه تفاهم نامه توسعه فضای آموزشی میان اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان و دانشگاه شهید باهنر کرمان منعقد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بهره برداری از 1300 کلاس درس در خوزستان تا خاتمه سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از 1300 کلاس درس در خوزستان تا خاتمه سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید