ارائه مشاوره آنلاین و رایگان به دانشجویان علامه، افت تحصیلی و مسائل ازدواج مهم ترین علل مراجعه

به گزارش انجمن وردپرس، معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی از ارائه مشاوره رایگان و آنلاین به دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: دوری از خانواده، افت تحصیلی و مسائل مرتبط با ازدواج مهم ترین دلایل مراجعه دانشجویان به بخش مشاوره دانشجویی است.

ارائه مشاوره آنلاین و رایگان به دانشجویان علامه، افت تحصیلی و مسائل ازدواج مهم ترین علل مراجعه

دکتر غلامرضا لطیفی در گفت وگو با انجمن وردپرس ضمن بیان این مطلب از راه اندازی مشاوره آنلاین و رایگان به دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر بخش مشاوره دانشجویی این دانشگاه گستردگی بسیاری پیدا کرده است به طوری که مشاوره آنلاین و عام دانشجویان نیز فعال شده و این خدمات رایگان ارائه می شود.

وی در ادامه شرح داد: در تمامی خوابگاه های دانشجویی علامه طباطبایی بخش مشاوره وجود دارد ضمن اینکه از تمامی دانشجویان کم بضاعت یا بی بضاعت در عرصه های رفاهی، خوابگاهی، تغذیه و غیره حمایت می شود.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی همچنین در خصوص علل بیشترین مراجعات به مرکز مشاوره دانشگاه گفت: دانشجویان جدید ورود دانشگاه بیشتر به علت مسائل مرتبط با دوری از خانواده به مراکز مشاوره دانشگاه مراجعه می کنند و مسائل مرتبط با ازدواج، آشنایی های قبل از ازدواج و یا مشکلاتی که در زندگی مشترک با آن روبرو می شوند بیشترین علت مراجعه به مراکز مشاوره دانشجویی است.

دکتر لطیفی در پایان، بخش مشاوره دانشگاه علامه طباطبایی را یکی از مجهزترین بخش مشاوره دانشگاه های کشور توصیف کرد و گفت: افت تحصیلی نیز از دیگر دلایل مراجعه دانشجویان به بخش مشاوره دانشجویی است و دانشجویان زیادی به این دلیل متقاضی استفاده از خدمات مشاوره ای هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ارائه مشاوره آنلاین و رایگان به دانشجویان علامه، افت تحصیلی و مسائل ازدواج مهم ترین علل مراجعه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه مشاوره آنلاین و رایگان به دانشجویان علامه، افت تحصیلی و مسائل ازدواج مهم ترین علل مراجعه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید